تبلیغات
[blogtitle]
نکاتی در مورد قالب سیلور
Home                |                E-mail            |                Messenger                |                Mihanblog
چند نکته و طریقه نصب
اول میخوام چند نکته در مورد این قالب براتون مینویسم و بعد هم طریقه نصب این قالب رو در میهن بلاگ و بلاگفا براتون توضیح میدم.
حجمه کل عکسهای این قالب 9 کیلوبایت هست . حجمه فایل اچتمل برای میهن بلاگ 9 کیلو بایت و برای بلاگفا 8 کیلو بایت میباشد .
این قالب بر اساس امکانات و تگهای جدید میهن بلاگ و بلاگفا طراحی شده و می تونید از تمامی امکانات این دو سیستم استفاده کنید .
برای میهن بلاگ دارای قالب نظرات و برای بلاگفا دارای قالب آرشیو میباشد .
برای بلاگفا دارای کنتور و نشان دهنده افراد آنلاین میباشد . برای میهن بلاگ هم قسمت افراد آنلاین فعال شده است .

طریقه نصب در بلاگفا :
برای نصب این قالب باید از منوی کاربریتان گزینه ویرایش قالب را انتخاب کنید . بعد از این کار صفحه ای باز میشود که میتوانید کدهای مربوط به قالب فعلی وبلاگتان را در آن مشاهده کنید . حالا فایل Index.TXT را باز کنید و تمامی محتویات آن را جایگزین کدهای آن قسمت کنید . بعد از آن هم گزینه ثبت و بازسازی وبلاگ را انتخاب کنید . بعد از آن از منوی کاربریتان گزینه ویرایش قالب آرشیو را انتخاب کنید و تمامی مراحل بالا را دوباره تکرار کنید . با این تفاوت که این دفعه باید از فایل Archive.TXT استفاده کنید. حالا میتوانید تغییرات را در وبلاگتان مشاهده کنید .

طریقه نصب در میهن بلاگ :
برای نصب این قالب باید از منوی کاربریتان گزینه ویرایش قالب را انتخاب کنید . بعد از این کار صفحه ای باز میشود که دارای دو قسمت میباشد که قسمت بالایی مربوط به قالب صفحات و قسمت پایینی مربوط به قالب نظرات میباشد . حالا فایل body.TXT را باز کنید و تمامی محتویات آن را جایگزین کدهای قسمت بالایی کنید . بعد از آن هم فایل Comment.TXT  را باز کنید و محتویات آن را جایگزین کدهای قسمت پایینی کنید  و در آخر گزینه ویرایش قالب را انتخاب کنید. حالا میتوانید تغییرات را در وبلاگتان مشاهده کنید . موفق باشید
نوشته شده توسط هادی در چهارشنبه 18 / 8 / 84 و ساعت 12:00


All Rights Reserved 2005-2006 © <-BlogUrl->
This Template Designed By Hadi Mohammadi - Style